Pak Service KOLTUK YIKAMA, Koltuk Yıkama şirketi, Koltuk Yıkama Hizmetleri

Pak Service Koltuk Yıkama Firmanız Danışma Hattı | (216) 418 10 29

Ana Sayfa | Temizlik | Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Kirlenmiş olduğunu fark ettiğiniz, koltuk, kanepe takımlarınızın temizliği Pak Service tarafından en son teknolojiye sahip makinalarla temizlenir.

Koltuk Yıkama

Bizim ilk hedefimiz müşterilerimizin sağlığıdır.
Bunun içinde müşterilerimize 6 ayda bir kere koltuk yıkatmalarını tavsiye ediyoruz.
Bu doğrultuda yıkama işlemleri başlamadan koltuk kumaşı incelenir uygun kimyasallar seçilir.
Bu kimyasalların kesinlikle insan sağlığına zararı yoktur.
Kimyasallarımız mikrop kırıcı etkiye sahiptir.
Yaptığımız bu derin temizlik sonrasındaki amacımız size daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmaktır.

Koltuk yıkama fiyatları için tıklayınız

Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalıcağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Koltuk Yıkama İşlemi

İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek , kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Bundan sonraki bölümde yıkama işlemi başlar. Öncelikle koltuğa özel karışımlı su sepelenir. Tamamiyle ıslatılan koltuğu yıkamadan önce bir süre beklenir. Beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir. Geriye sadece varsa inatçı lekeler kalır. Bir sonraki işlemimiz bu lekelerle ilgilidir. Lekenin cinsine göre özel leke çıkarıcı seçilir ve koltuk kumaşına leke çıkarıcısı dökülür. Bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalar yardımı ile sorunlu bölge fırçalanarak lekeden arınması sağlanır. Daha sonra koltuktaki bütün kumaş yüzey 'Extraction' yani püskürtme ve emme sistemi ile yıkanarak hijyenik hale gelmesi sağlanır. Yıkama işlemi sonlanan koltuğun son kontrolleri yapılır ve bulunduğu ortam mutlaka havalandırılır. Koltuk yıkama ekibimiz dalında uzman personellerden seçilmektedir.

Koltuk yıkama eksper servisimiz 7 gün 24 saat ücretsizdir.

TEMİZLİK Galeri


Devamı için tıklayın