Pak Service Güvenlik Eğitimi

Güvenlik Eğitim Firmanız Danışma Hattı | (216) 418 10 29

Ana Sayfa | Temizlik | Güvenlik Eğitimi

Güvenlik Eğitimi

Özel Güvenlik Hizmetlerinde değişik kademelerde görev yapan personel için bugün olduğu gibi tek tip eğitim uygulamasının teknik olarak uygun ve yeterli olmadığını değerlendiriyoruz.

Yönetici sorumluluğunu taşıyan, uzun yıllar, güvenlik ile ilgili görevler yapan yüksek öğrenimli bir personel ile, eleman düzeyinde görev yapan, belkide sektörle yeni tanışan, hatta ilk yada orta öğrenimli bir personelin aynı eğitimi alması, eğitim bilimi ile çelişmektedir.

Görev tanımı, incelendiğinde herhangi bir Özel Güvenlik çalışanının temel olarak bilmesi gerekenler belirlenecek ve yetiştirilecek Özel Güvenlik çalışanının söz konusu bilgiler ile donatılabilmesi için ihtiyaç duyulan dersler, süreleri ve bunların uygulama eğitimi ihtiyaçları ortaya çıkacaktır. Böyle bir sistematik yaklaşım olmazsa sonuçta ortaya çıkan eğitimin başarılı olması beklenmemelidir.

Eğitimlerin verimliliği için tüm eğitim süreçlerinin doğru planlanması ve uygulanması gerekmektedir. Programların, müfredatların, eğiticilerin, eğitim tesis ve yardımcılarının doğru planlanmasının yanı sıra, eğitimlerin sonuçlarının ölçülmesi, analiz edilmesi, varsa eksik kalan / yeterince anlaşılamayan konuların tamamlanması ve bütün bunların hizmeti alan işletmeler ile paylaşılması çok önemlidir.

TEMİZLİK Galeri


Devamı için tıklayın