Pak Service EV TEMİZLİK, Ev Temizlik şirketi, Ev Temizlik Hizmetleri

Pak Service Ev Temizlik Firmanız Danışma Hattı | (216) 418 10 29

Ana Sayfa | Temizlik | Ev Temizlik

Ev Temizlik

Ev temizlik hizmetimiz mesken durumuna göre; Dayalı-döşeli (eşyalı) daire , inşaat sonrası daire temizliği , tadilat sonrası temizliği ve boş daire olmak üzere birkaç çeşittir. Ayrıca yangın sonrası temizliği, su ve sel baskını sonrası temizlik hizmeti için ev temizliği firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz...

ev temizlik şirketi

Evinizin temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal,makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar ev temizliği firmamız tarafından karşılanır.

Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir.

Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez.

Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile yerine getirir.

Size iş bırakmazlar...

Ev Temizliği Nasıl Yapılır

ev temizlik firmaları

Pak Service size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.Ortamın temizliği olabildiğince sık yapılır. Ev temizliği sırasında başka yerlere ait eşyalar yerlerine götürülüp (dolap içi, başka oda vs.) düzenlenerek ortam hazırlandıktan sonra temizlenmelidir. Yerler ve yüzeyler pürüzsüz olmalıdır. Bu nedenle cila ve boya bakımı en geç iki yılda bir yapılmalıdır. Tüm mobilya ve malzemeler ortama yerleştirilirken, ev temizliği için kolaylık sağlama düşüncesiyle, özel ilgi gösterilmelidir. Örneğin; yerinden oynamayacak kadar ağır olan parçaların arkasında ve yanında boşluk bırakılır, jaluzi gibi fazla yüzey içeren ve temizliği zor olan malzeme yerine, olanak varsa yıkanabilen basit gereçler kullanılması yararlıdır. Kirli zeminleri temizlerken kiri temiz alanlara yaymamak amaç olmalıdır. Temizlik gereçleri temizlenen yüzeylerden her zaman ve kesinlikle daha temiz olmalıdır.

TEMİZLİK Galeri


Devamı için tıklayın